MCEF - Floral Education

MCEF posiada akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty na wszystkie

prowadzone formy kształcenia. Nr. akredytacji: SEPZ-I.546.11.2016.AJ

 

 

MCEF jest placówką szkoleniową zarejestrowaną

w UM Kraków pod numerem 4430.13.99  

 

MCEF © 2011-2019 All Rights Reserved | Privacy Policy

Plac Na Groblach 20/2

31-101 Kraków

Małopolskie Centrum Edukacji Florystycznej

Plac Na Groblach 20/2

31-101 Kraków

 

Zapisy na kursy i szkolenia: przez formularz na stronie mcef.pl

 

tel. 503 839 039

 

tel. 607 689 814

 

e-mail: biuro@mcef.pl

Agnieszka Stój - dyrektor MCEF

MCEF jest placówką szkoleniową z siedzibą w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia we florystyce, jak również do tych, którzy chcą poszerzyć posiadane już umiejętności. Zajęcia praktyczne odbywaja sie w specjalnie przystowanej pracowni florystycznej, wyposażonej w profesjonalne narzędzia. Placówka wyposażona jest w stale aktualizowaną prasę fachową, krajową i zagraniczną, dysponuje również zestawem książek najlepszych florystów europejskich.

 

Każdy uczestnik szkoleń otrzymuje wyłącznie do własnej dyspozycji pełny zestaw narzędzi, akcesoriów florsytycznych, stół warsztatowy.

Do dyspozycji pozostają również zestawy donic, wazonów, stelaże do wykonywania i ekspozycji dekoracji wiszących.

 

Placówka umiejscowiona jest w stylowej kamienicy w centrum Krakowa, 200 metrów od Wawelu. Stanowi to niebywałą okazję, szczególnie dla uczestników szkoleń spoza Krakowa, na zwiedzenie Zamku po zakończeniu zajęć. W okresie letnim część zajęć prowadzona jest na Bulwarach Wiślanych. Planowane są również ekspozycje plenerowe.

 

Materiał roślinny

DLACZEGO KURSY I SZKOLENIA W MCEF ?

Udostępniamy największą ilość materiału roślinnego, tak aby każdy uczestnik szkolenia mógł w pełni skorzystać z wybranego programu kursu. Udostępniamy również wszystkie dodatki oraz narzędzia.

Główny nacisk kładziemy na profesjonalizm naszych wykładowców. Mistrzowie florystyki, wieloletni praktycy, specjaliści z Polski i zagranicy.

Świat florystyki podlega również trendom i modom panującym w innych obszarach. MCEF jest placówką szkoleniową, która nie tylo śledzi ale również kreuje.

Sale szkoleniowe MCEF, to w pełni wyposażone obiekty, nie tylko w urządzenia multimedialne, ale przede wszystkim w zestawy profesjonalnych narzędzi.

Podstawą szkoleń florystycznych jest sala zajęć praktycznych. MCEF dysponuje pomieszczeniem, które umożliwia efektywną pracę w czasie zajęć praktycznych.

Profesjonalna kadra

Nowe trendy we florystyce

Multimedialna sala

Pracownia florystyczna

oferta skierowana do osób, które ukończyły kurs podstawowy lub uzupełniajacy w MCEF, lub posiadają minimum dwu letnie doświadczenie pracy w kwiaciarni. Program "Florysta" obejmuje szkolenia praktyczne i teoretyczne mające na celu przygotowanie do egzaminu państwowego. Kształcenie odbywa się według autorskiego programu bazującego na wytycznych przygotowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej - kod zawodu 343203. Po pozytywnie zdanym egzaminie, absolwent otrzymuje dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie "Florysta".

 

Cel jaki postawiliśmy przed MCEF, to ciągłe podnoszenie świadomości florystycznej poprzez kształcenie fachowców, profesjonalistów znających wszelkie możliwe techniki i style, a co za tym idzie mogących wyrazić swoje emocje w tworzonych przez siebie bukietach, kompozycjach i dekoracjach roślinnych.

 

Dlaczego warto wybrac MCEF? Jako jedyna tego rodzaju jednostka szkoleniowa na terenie Małopolski, prowadzimy tylko i wyłącznie kursy z zakresu florystyki. Jest to nasza specjalizacja. W codziennej pracy skupiamy się głównie na tym, aby nasi absolwenci mogli pochwalić się nabytymi umiejętnościami.

 

ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA Z OFERTY MCEF

 

Dyrektor Placówki - mgr inż. Agnieszka Stój

Pracownia fotograficzna

FotoRoom - pracownia fotografii to tła, lampy studyjne, kilka aparatów cyfrowych. Dysponujemy również oprogramowaniem do edycji wykonanych zdjęć.

Uprawnienia MCEF

MCEF to jednostka szkoleniowa zarejestrowana w Urzędzie Miasta Krakowa - Wydział Edukacji. Wydawane przez nas zaświadczenia na formularzach MEN mają pełną ważność w Polsce i UE.

Kursy Florystyczne w Krakowie

oferta skierowana do osób, które ukończyły przynajmniej kurs podstawowy. Celem prowadzonych warsztatów jest przekazanie wiedzy i umiejętności na temat aktualnych trendów we florystyce, jak również poszerzenia znajomości stylów, technik i form.

Warsztaty florystyczne

Program Florysta