O NAS

MCEF Floral Education

Modern flowering with a traditional twist.

MCEF FLORAL EDUCATION

 

Celem prowadzonych szkoleń jest przekazanie wiedzy i umiejętności na temat aktualnych trendów we florystyce, jak również poszerzenia znajomości stylów, technik i form. Podczas zajęć tego typu, uczestnicy mają okazję zapoznania się ze stylami stosowanymi przez różnych florystów. Informacje o tematyce planowanych warsztatach można znaleść w zakładce "Kalendarz"

NASZE DOŚWIADCZENIE

79240

SZTUK KWIATÓW UŻYTYCH

5373

GODZIN SZKOLEŃ

702

KURSANTÓW/STUDENTÓW

4914

WYKONANYCH ARANŻACJI

Kursy Florystyczne w Krakowie


MCEF jest placówką szkoleniową z siedzibą w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia we florystyce, jak również do tych, którzy chcą poszerzyć posiadane już umiejętności. Zajęcia praktyczne odbywaja sie w specjalnie przystowanej pracowni florystycznej, wyposażonej w profesjonalne narzędzia. Placówka wyposażona jest w stale aktualizowaną prasę fachową, krajową i zagraniczną, dysponuje również zestawem książek najlepszych florystów europejskich.


Każdy uczestnik szkoleń otrzymuje wyłącznie do własnej dyspozycji pełny zestaw narzędzi, akcesoriów florsytycznych, stół warsztatowy.

FLORYSTYCZNE SPOTKANIA

Pokazy i podróże florystyczne.. 

Andreas

Floral Master

 

Facebook 

Robert

Floral Master

 

Facebook

Nicu

Floral Master


Facebook

Premysl

Floral Master


Facebook

Pirjo

Floral Master


Facebook

SZKOLNA GALERIA

DLACZEGO MCEF?

MATERIAŁ ROŚLINNY

Materiał roślinny

Udostępniamy największą ilość materiału roślinnego, tak aby każdy uczestnik szkolenia mógł w pełni skorzystać z wybranego programu kursu. Udostępniamy również wszystkie dodatki oraz narzędzia. 

MCEF zapewnia pełne wsparcie kursantów, dostarcza świeże kwiaty ciete, dodatkie zielone w ilości wystarczajęcej, a nawet przewyższającej potrzeby wykonywanych kompozycji florstycznych.

 

 

WYKWALIFIKOWANA KADRA
MULTIMEDIALNA SALA SZKOLENIOWA
PRACOWNIA FLORYSTYCZNA
PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA
UPRAWNIENIA MCEF