O NAS

MCEF Floral Education

Szkoła Florystyczna Agnieszki Stój

KURS FLORYSTYKI

 

Celem prowadzonych szkoleń jest przekazanie wiedzy i umiejętności na temat aktualnych trendów we florystyce, jak również poszerzenia znajomości stylów, technik i form. Podczas zajęć tego typu, uczestnicy mają okazję zapoznania się ze stylami stosowanymi przez różnych florystów. Informacje o tematyce planowanych warsztatach można znaleść w zakładce "Kalendarz"

 

Kwiaciarz czy też kwiaciarka to coraz bardziej popularne, przywrócone do obiegu określenie Florysty.

NASZE DOŚWIADCZENIE

79240

SZTUK KWIATÓW UŻYTYCH

5373

GODZIN SZKOLEŃ

702

KURSANTÓW/STUDENTÓW

4914

WYKONANYCH ARANŻACJI

Kursy Florystyczne w Krakowie


MCEF jest placówką szkoleniową z siedzibą w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców, osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia we florystyce, jak również do tych, którzy chcą poszerzyć posiadane już umiejętności. Zajęcia praktyczne odbywaja sie w specjalnie przystowanej pracowni florystycznej, wyposażonej w profesjonalne narzędzia. Placówka wyposażona jest w stale aktualizowaną prasę fachową, krajową i zagraniczną, dysponuje również zestawem książek najlepszych florystów europejskich.


Każdy uczestnik szkoleń otrzymuje wyłącznie do własnej dyspozycji pełny zestaw narzędzi, akcesoriów florsytycznych, stół warsztatowy.

FLORYSTYCZNE SPOTKANIA

Pokazy i podróże florystyczne.. 

Andreas

Floral Master

 

Facebook 

Robert

Floral Master

 

Facebook

Nicu

Floral Master


Facebook

Premysl

Floral Master


Facebook

Pirjo

Floral Master


Facebook

SZKOLNA GALERIA

Szkoła zaoczna, policealna, czy kurs florysty w MCEF?

MATERIAŁ ROŚLINNY

Materiał roślinny, roże i inne dodatki

Udostępniamy największą ilość florystycznego materiału roślinnego, tak aby każdy uczestnik szkolenia mógł w pełni skorzystać z wybranego programu kursu. Udostępniamy również wszystkie dodatki oraz narzędzia. 

MCEF zapewnia pełne wsparcie kursantów, dostarcza świeże kwiaty ciete, dodatkie zielone w ilości wystarczajęcej, a nawet przewyższającej potrzeby wykonywanych kompozycji florstycznych, bukiet kwiatow.

 

 

WYKWALIFIKOWANA KADRA
MULTIMEDIALNA SALA SZKOLENIOWA
PRACOWNIA FLORYSTYCZNA
PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA
UPRAWNIENIA MCEF